Адвокат з сімейних спорів та спадковим справам у Києві

Дізнайтеся, як ми виграємо справу на вашу користь!

Працюємо 24/7

ЗАДАТИ ПИТАННЯ АДВОКАТУ ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Понад 2000 виграних справ за 14 років практики

14

Років судової практики

2500+

Вирішених питань

2000+

Задоволених клієнтів

Сімейне право та спадкові спори - основні напрямки діяльності компанії Дабо і Ніколаєв

Компанія Дабо і Ніколаєв захистить Ваші права при розподілі майна з чоловіком/дружиною, повністю супроводжує процес визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною у Ваших інтересах, встановлення та оскарження батьківства. Представимо інтереси у суді при сімейних спорах.


Понад 10 років успішно виграємо спадкові справи у судах різних інстанцій. Є напрацьовані стратегії щодо виграшу справ при розподілі спадкового майна, визнання заповіту чи спадкового договору недійсним, визнання права власності на спадкове майно та з інших спадкових суперечок.


Гарантуємо повну конфіденційність та дотримання адвокатської таємниці.

Чому обирають нас як найкращих адвокатів із сімейних та спадкових справ у Києві

Будь-яка стадія процесу

Ведемо справи у судах усіх інстанцій. Починаючи справу навіть на стадії апеляції та касації, ефективно виграємо судовий процес, який був програний до нас.

Доступність та мобільність

Консультація адвоката з сімейних та спадкових справ у зручному для Вас місці. Виїзд адвоката. Можливе надання послуг по всій території України. Центральний офіс розташований у Києві.

Робота на результат

Великий досвід у веденні справ підвищеної складності, нестандартних, «занедбаних» та «безперспективних» справ. Високий показник результативності, сотні вдячних клієнтів.

Широкий спектр послуг

Надаємо допомогу у складанні та поданні позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг на судові рішення. Складаємо та подаємо всі інші процесуальні документи.

Високий професіоналізм

Сімейні та спадкові справи вимагають високого рівня знань та багаторічного практичного досвіду, а також тонкого психологічного підходу. Деякі наші адвокати мають наукові ступені кандидата наук. 

Робота з іноземцями

Займаємось представництвом інтересів іноземних громадян. Англійська є однією з наших робочих мов із 2008 року.

Ефективний захист Ваших прав у
сімейних та спадкових
справах будь-якої складності

Послуги адвоката
з сімейних справ

 • Встановлення батьківства
 • Заперечення батьківства
 • Позбавлення батьківських прав
 • Визначення місця проживання дитини
 • Допомога юриста по розподілу майна
 • Визначення порядку виховання дитини
 • Опіка над дитиною
 • Стягнення аліментів
 • Допомога адвоката у шлюборозлучному процесі
 • Розділ майна подружжя

Отримати захист адвоката
з сімейних справ

ОТРИМАТИ ЗАХИСТ

Послуги адвоката
у спадкових справах

 • Визнання права власності на спадкове майно
 • Розділ спадкового майна
 • Допомога адвоката в оформленні спадщини
 • Спадкові спори
 • Визнання заповіту недійсним
 • Визнання права на обов'язкову частку у спадковому майні
 • Продовження/відновлення терміну прийняття спадщини
 • Визнання недійсним спадкового договору

Отримати захист адвоката
у спадкових справах

ОТРИМАТИ ЗАХИСТ

Порядок захисту
Ваших прав та інтересів

Аналіз ситуації

Вивчення обставин та матеріалів справи. Розробка попередніх стратегій.

Вироблення стратегії

Розробка найефективнішої стратегії ведення справи для виграшу спору.

Робота по вашій справі

Ми ведемо Вашу справу у суді та у всіх компетентних органах.

Виграємо Вашу справу

Перемагаємо у судовому процесі.

Справи з нашої практики

01/05

Проблема:

Олексій жив разом із Іриною у цивільному шлюбі. У них народилася дитина. Ірина зареєструвала народження сина сама, без Олексія, та не вказала його як батька дитини. За кілька років Олексій та Ірина розлучилися. Однак Олексій хотів бути офіційно батьком своєї дитини, допомагати синові, бачитися з нею.

Рішення:

Олексій у 2018 році звернувся до нас. Було подано позов до суду про встановлення батьківства Олексія. Ми зібрали та подали до суду докази того, що саме Олексій є батьком дитини. У ході судового процесу ми ініціювали проведення генетичної експертизи, яка підтвердила батьківство Олексія.

Результат:

Ми виграли справу Олексія. Суд повністю задовольнив позов та визнав Олексія батьком дитини. В актових записах про народження, у свідоцтві про народження Олексій став офіційно значитися як батько дитини та отримав усі законні права батька.

Проблема:

Оксана після розлучення з чоловіком залишилася жити з їхньою п'ятирічною дочкою. Її колишній чоловік, щоб помститися Оксані, без попередження приїхав і, поки Оксана була на роботі, забрав дитину з дитсадка і відвіз, не сказавши нічого Оксані. На прохання та вимоги Оксани повернути їй дочку або хоча б давати їй бачитися з дитиною відповідав категоричною відмовою. Дитина без материнського нагляду стала постійно хворіти.

Рішення:

Оксана звернулася до нас у 2014 році. Було подано позов до суду щодо визначення місця проживання дитини з матір'ю. Також були подані заяви до правоохоронних органів та органів опіки та піклування з приводу дій колишнього чоловіка Оксани. Нами до суду було подано всі необхідні докази, надані свідки. Внаслідок розгляду справи в суді та органах опіки ми виграли судовий процес Оксани.

Результат:

Справа Оксани була виграна нашими адвокатами у суді. Суд визначив місце проживання дитини з матір'ю – з Оксаною, і було ухвалено судове рішення про негайну передачу дитини матері. Оксана одразу після заключного судового засідання, маючи рішення суду, змогла забрати дитину та поїхала додому разом зі своєю дочкою.

Проблема:

Богдан у 2012 році розлучився з дружиною, і вона подала позов до суду про поділ майна подружжя, претендуючи на половину квартири Богдана, хоча насправді Богдан купив цю квартиру на гроші від продажу успадкованої від батька квартири. Колишня дружина Богдана мала власне житло, де й проживала після розлучення, але все ж таки хотіла отримати половину квартири Богдана. Майно, придбане на власні кошти одним із подружжя, згідно із законодавством України, не є спільним майном подружжя та не підлягає поділу між ними після розірвання шлюбу. А Богдан якраз придбав свою квартиру за власний кошт. Однак у суді першої інстанції Богдан програв справу проти своєї колишньої дружини: адвокат, який був до нашої участі у справі, не зміг захистити Богданові права.

Рішення:

Богдан звернувся до нас на етапі, коли його справу вже програли інші адвокати в суді першої інстанції. Він хотів, щоб ми подали апеляційну скаргу на рішення суду. У матеріалах справи не було жодних доказів на користь Богдана. Довелося братися за справу на стадії апеляції фактично з нуля, подати до апеляційного суду не лише саму апеляційну скаргу, а й усі докази привести до апеляційного суду свідків. Після дуже складного та напруженого засідання в апеляційному суді справу Богдана було нами виграно.

Результат:

Ми виграли справу Богдана в апеляційному суді, взявшись за нього вже на стадії подання апеляції. Богдан повністю зберіг своє право особистої власності на своє житло. Колишня Богданова дружина більше не намагалася претендувати на його квартиру.

Проблема:

Леся в 2015 році розлучилася з чоловіком, який регулярно бив її та їхню дитину, і подала до суду позов про розподіл майна: двох рівноцінних квартир, нещодавно збудованого будинку із земельною ділянкою під Києвом, двох легкових автомобілів бізнес-класу. Однак колишній чоловік намагався наполягати на тому, щоб дитина залишилася проживати з ним, і завдяки цьому отримати при розподілі не половину, а дві третини спільного подружнього майна.

Рішення:

Леся у 2015 році розлучилася з чоловіком, який регулярно бив її та їхню дитину, і подала до суду позов про розподіл майна: двох рівноцінних квартир, нещодавно збудованого будинку із земельною ділянкою під Києвом, двох легкових автомобілів бізнес-класу. Однак колишній чоловік намагався наполягти на тому, щоб дитина залишилася проживати з нею, і завдяки цьому отримати при розподілі не половину, а дві третини спільного подружнього майна.

Результат:

Ми виграли судовий процес Лесі, суд повністю задовольнив її позов. Леся отримала одну з двох квартир, один із двох автомобілів та грошову компенсацію за її половину будинку та земельної ділянки. Отримані гроші Леся спромоглася витратити на придбання ще однієї квартири.

Проблема:

Колишній чоловік Ольги Юрій наполягав на тому, щоб їхній син-підліток залишився жити після розлучення Ольги з батьком. Юрій зловживав алкоголем, мав численні зв'язки з жінками та регулярно бив сина. Ольга хотіла, щоб її син жив разом із нею. Юрій за допомогою трьох адвокатів подав позов до суду про те, щоб син проживав разом із ним. Ольга програла справу як у суді першої інстанції, так і в апеляційному суді.

Рішення:

Ольга звернулася до нас, вже коли її справу в апеляційному суді програли. Єдиним виходом залишалося подати касаційну скаргу на рішення суду та боротися у третій, останній судовій інстанції. Після уважного вивчення всіх матеріалів та обставин справи ми знайшли аргументи для використання у Верховному суді.

Результат:

Справа Ольги, програна до нас у двох судових інстанціях, була виграна нами на стадії касації у Верховному суді. Було отримано остаточне рішення суду вищої інстанції, що не підлягає оскарженню, про те, щоб дитина проживатиме з Ольгою.

01/05

Проблема:

В 2018 году после смерти отца Андрей обратился к нотариусу по поводу наследования имущества. Однако нотариус не выдал Андрею свидетельство о праве собственности на наследственное имущество на квартиру, поскольку правоустанавливающие документы умершего отца Андрея на квартиру были утеряны. Нотариус дал Андрею только постановление об отказе в выдаче свидетельства о праве собственности на наследство.

Решение:

Андрей обратился к нам за помощью. В таких случаях только через суд возможно получить право собственности на наследство. Был подан от имени Андрея иск в суд о признании права собственности на наследственное имущество на квартиру. Собрали и подали все необходимые документы. Был проведен недолгий судебный процесс.

Результат:

Суд принял положительное решение, и дело Андрея было выиграно. Андрей стал полноправным собственником наследственного имущества - квартиры.

Проблема:

В 2017 году Елена после смерти ее матери должна была унаследовать дом и земельный участок в Киеве, однако не смогла получить у нотариуса свидетельство о праве собственности на наследство, потому что умершая мать, которая сама получила эти дом и землю в наследство от бабушки Елены, не осуществила государственную регистрацию права собственности на них, потому что не знала, что право собственности на недвижимое имущество подлежит государственной регистрации, а нотариус ей это не сказал.

Решение:

Елена обратилась к нам за помощью. Нами был составлен и подан иск в суд о признании права собственности Елены на наследственное имущество – дом и земельный участок. Все необходимые для выигрыша этого дела документы мы собрали и подали в суд.

Результат:

Мы успешно провели судебный процесс и получили положительное решение по делу Елены: суд признал право собственности Елены на наследство. Елена стала полноправной собственницей дома и земельного участка в Киеве в порядке наследования по решению суда.

Проблема:

Мария в 2012 году после смерти ее матери должна была унаследовать квартиру и дачу, принадлежавшие ее пожилой матери. Мать долго болела перед смертью, и Мария за ней постоянно ухаживала более двух лет, помогала, давала деньги, покупала лекарства. Сразу после смерти матери Мария узнала о том, что ее мать якобы за два года до смерти составила завещание на двоюродного брата Марии Петра, согласно которому квартира матери должна была перейти к этому Петру, который не заботился об умершей, а только иногда приходил в гости пожаловаться на жизнь. Мария была уверена, что ее мать никогда не составляла завещание, и сама при жизни матери слышала от нее, что все имущество должно отойти Марии.

Решение:

Мария обратилась к нам. Был подан иск в суд о признании завещания недействительным. В ходе судебного процесса нами было подано ходатайство о проведении судебной почерковедческой экспертизы. Экспертиза показала, что подпись на завещании не принадлежит матери Марии.

Результат:

Судом иск Марии был полностью удовлетворен, и завещание было признано недействительным. Мария унаследовала квартиру, дом и земельный участок, принадлежавшие ее умершей матери.

Проблема:

У Лидии Филипповны в 2013 году умер муж. За два года до смерти муж подарил Лидии Филипповне свою квартиру, в которой они вместе жили много лет. Он это сделал после того, как для его лечения продали квартиру Лидии Филипповны, и зная, что его обеспеченные квартирами, дачами и машинами дети от первого брака очень хотят после его смерти получить еще и эту трехкомнатную квартиру. После его смерти дети умершего подали на Лидию Филипповну иск в суд о признании этого договора дарения недействительным, чтоб самим заполучить квартиру и выгнать Лидию Филипповну оттуда. Иск против Лидии Филипповны базировался на том, что умерший муж при подписании договора дарения был болен и не осознавал свои действия, поэтому якобы не понимал, что он подписывает.

Решение:

Лидия Филипповна обратилась к нам. Мы подали в суде возражения против иска, доказательства, все медицинские документы умершего мужа. Были опрошены свидетели и нотариус. В суде была назначена медицинская экспертиза, согласно которой умерший муж Лидии Филипповны был достаточно здоров для совершения всех юридических действий и в период подписания договора дарения полностью понимал и осознавал все свои действия.

Результат:

Мы выиграли дело Лидии Филипповны, судебное решение было принято в ее пользу. В иске против нее было полностью отказано. Лидия Филипповна осталась, согласно решению суда, собственницей квартиры, которую до нашей помощи у нее хотели отобрать.

Проблема:

Двоюродные сестры Татьяна и Ольга в 2015 году унаследовали после смерти своей бездетной тети по завещанию трехкомнатную квартиру со смежными комнатами в Киеве. Ольга сразу же вселилась с мужем и ребенком в эту квартиру, сменила замки и не пустила туда Татьяну. После этого с обеих сторон последовали регулярные взламывания и смена замков на входных дверях квартиры, постоянные скандалы, выяснения отношений, доходящие даже до драк. Казалось, что ситуация тупиковая. Татьяна никак не могла пользоваться унаследованной половиной квартиры, только вынуждена была ежемесячно оплачивать коммунальные услуги за свою часть.

Решение:

Татьяна обратилась к нам. Были поданы заявления в правоохранительные органы на незаконные действия Ольги и ее мужа. Также был подан иск в суд о разделе наследственного имущества. При таких обстоятельствах Ольге пришлось пойти на мировое соглашение с Татьяной и согласиться по его условиям на совместную продажу квартиры.

Результат:

С нашей помощью было заключено мировое соглашение между Татьяной и Ольгой о продаже унаследованной квартиры. При продаже каждая из сестер получила деньги за свою половину квартиры таким образом, что они обе смогли купить себе по небольшой отдельной квартире.

Копії останніх виграних справ

1/10

1/29

Консультація адвоката

Безкоштовна консультація
(до 20 хвилин)

 • Вивчимо ситуацію та обставини Вашої справи.
 • Проведемо правовий аналіз та коротко пояснимо перспективи.
 • Пояснимо, що насамперед потрібно робити, і розробимо попередню стратегію виграшу справи.

Залишити заявку
на безкоштовну консультацію

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Платна консультація

 • Детально вивчимо обставини, матеріали та документи у Вашій справі.
 • Надамо розгорнутий правовий аналіз справи з поясненням всіх перспектив і можливостей.
 • Ґрунтовне пояснення етапів ведення Вашої справи.
 • Вироблення стратегії ведення та виграшу у спірній ситуації.

Залишити заявку
на платну консультацію

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Наші контакти

+38 (073) 138 88 68 +38 (068) 828 68 86 dabo.law@gmail.com

Час роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Сб-Нд — за домовленістю

Задайте своє питання через месенджер:

+38 (068) 828 68 86 Viber +38 (068) 828 68 86 WhatsApp +38 (068) 828 68 86Telegram

м. Київ, 03142
вул. Академіка Доброхотова, 4